RPG BRAVE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
Lime20CM
Mesaje : 1
Data de înscriere : 08/12/2020

Lime20CM - Aplicare Lider ( Uber Company ) Empty Lime20CM - Aplicare Lider ( Uber Company )

Mar Dec 08, 2020 10:37 pm
Despre viata reala:
Cum te numesti?: Valentin Ionut
Ce varsta ai?: Am frumoasa varsta de 17 ani
De unde esti?: Locuiesc in orasul Cisnadie, din judetul Sibiu.
Ce planuri ai de viitor?: Planurile pentru viitor sunt de a ma tine de liceu, a face o facultate si de a vizita cat mai multe tari.
Cateva cuvinte despre tine: Ma numesc Valentin Ionut, am varsta de 17 ani. Studiez la Liceul Tehnologic Cisnadie pe profilul Electronica-Automatizari. Timpul liber mi-l petrec stand pe afara cu cei apropiati si seara stau in casa pe PC.
Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti jucatori(in viata reala)?: Gandirea, Seriozitatea si Rabdarea.
Poti sa-ti dedici timpul acestei factiuni? (minim 7 ore jucate pe saptamana + verificare pe forum/panel etc.): Desigur ca da, orice functie are obligatia ei.

Despre joc:
Nickname: Lime20CM
De ce ai ales sa joci pe acest server si nu pe alta comunitate? Am ales sa joc pe acest server deoarece pare a fii unul muncit, cu sisteme si Fondatori cu foarte mare implicare.
De ce te consideri potrivit/a pentru functia de lider? Ma consider potrivit pentru functia de Leader deoarece sunt un om muncitor, cistit si onest caruia ii place sa ajute prin munca sa, si prin timpul sau.
Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti jucatori(in joc)? Lucrurile care ma diferentiaza de ceilalti Jucatori sunt: Onestitatea, Sinceritatea si Implicarea de care dau/voi da dovada.
Ai citit si retinut atat regulamentul general, al liderilor cat si cel al factiunii? Da, am citit cu certitudine Regulamentul Liderilor cat si Regulamentul General al serverului.
Esti constient/a ca renuntarea la lider sub 30 de zile duce la sanctiuni drastice? Desigur, sunt constient ca Renuntarea functiei de Leader sub termenul de 60, respectiv 30 de zile va duce la sanctionarea mea.
Esti constient/a ca daca esti demis/a pe motivul "Greseli multiple" primesti sanctiuni drastice? Sunt constient ca daca voi face greseli in postul de Leader al factiunii si voi fii dat afara pe motivul " Greseli multiple " va duce la sanctionarea mea.
Esti constient/a ca aceasta functie este un privilegiu, nu un drept si daca nu exista destula implicare poate duce la revocarea ei? Da, sunt constient ca daca nu ma voi dedica atat cat trebuie acestei functii voi fii demis si voi primii interdictie in Staff.[/color][/color]
avatar
Boyka
Admin
Mesaje : 24
Data de înscriere : 08/12/2020
Varsta : 24
https://brave.forumgratuit.ro

Lime20CM - Aplicare Lider ( Uber Company ) Empty Re: Lime20CM - Aplicare Lider ( Uber Company )

Mier Dec 09, 2020 3:27 am
ACCEPTAT PENTRU TESTE!
Topic Closed!
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum